FELVETT TANULÓK

Beiratkozási tudnivalók

Felhívás tankötelessé váló gyermekek iskolai beíratására

KodAI - Az összhang ereje

Pályázati felhívás iskolai BÜFÉ üzemeltetésére

Tisztelt Szülők!

A 2024/2025-ös tanévben az alábbi egyházak vállalják a felekezeti hit-és erkölcstan órák megtartását 1-8. évfolyamon.

Egyház megnevezése

Hitoktató/kapcsolattartó

Elérhetősége

katolikus

Nényei Noémi

görög katolikus

Debreczeni András

református

Tóth Emese

evangélikus

Lázár Anikó

buddhista

Csörgő Zoltán

MAZSIHISZ

Uhrman Iván

Kérjük, amennyiben jelenlegi választásukat módosítani szeretnék 2024 szeptemberétől, szíveskedjenek 2024. május 20-ig az   ITT található nyilatkozatot kitöltve, aláírva a titkársági email címre (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) visszaküldeni.

A fenti határidő jogszabályban rögzített dátum, a határidőt követően benyújtott kérelmeket nem tudjuk figyelembe venni.

Amennyiben jelenlegi választásukon nem szeretnének változtatni, nincs semmi további teendő.

Együttműködésüket köszönjük!

MEGÚJULÁS

Iskolánk gyönyörű szecessziós épületéről sok helyen lehet olvasni. Például itt is.

Az 1912 és 1915 között Balázs Ernő építész tervei alapján épült elemi iskola belső terei terveink szerint idén megszépülnek. Szeretnénk, ha a Kodály iskola következő tanéve - a 70.(!) - már a felújított falak között indulna el. A szülők adományainak köszönhetően a 2024-es esztendőt munkával kezdtük: ahogy a hamarosan megjelenő képeken is látszik majd, szülők és gyerekek együtt láttak neki a nem könnyű feladatnak, a folyosók kipakolásának és a régi felületek eltávolításának.

Ezúton is hála és köszönet érte mindenkinek! Terveink szerint időről-időre beszámolunk a fejleményekről - ez a mai az első a sorban:-)

Mi így kívánunk mindenkinek boldog, békés, egészségben és sikerekben gazdag új esztendőt!

SZALAGAVATÓ

Tekintse meg a szalagavató emlékezetes pillanatait

A legjobb pillanatok

Bécsi keringő